Home Apps Parenting Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme
Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme icon

Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme

  • Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme poster Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme screenshot 1 Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme screenshot 2 Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme screenshot 3 Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme screenshot 4 Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme screenshot 5 Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme screenshot 6

The description of Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme

Anneler çocukları doymadan rahat edemezler. Onların sağlığı, mutluluğu her şeyden önemlidir. Sizin ve çocuğunuzun mutluluğu için yanınızdan ayırmayacağınız kapsamlı bir mobil uygulama hazırladık…

SAĞLIK
Annelerin ihtiyaç duyduğu, hamilelik süresi ve doğum sonrası bebekleri ile ilgili sağlık, gelişim, beslenme konularındaki faydalı bilgileri gerçek uzmanlar yönetiminde derledik ve bu uygulamada sizlerle paylaştık.

BESLENME, DİYET ve SAĞLIKLI YEMEK TARİFLERİ
Bebeklerde ve çocuklarda son yıllarda artan besin alerjisi ve obezite konusuna önem veriyoruz. Bu sebeple çocuk gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme uzmanı Dr. Enver Mahir Gülcan denetiminde hazırlanan yemek tariflerini, beslenme ipuçlarını ve doğum sonrası diyet önerilerini bu uygulamada bulabilirsiniz.

ÇOCUK PSİKOLOJİSİ
Çocuk ve ergenlerin psikolojik gelişimi konusunda ülkemizin önde gelen psikiyatristi Prof. Dr. Bengi Semerci’nin yazılarını psikoloji başlığı altında okuyabilirsiniz.

Sağlıklı çocuk demek ruhen ve bedenen sağlıklı olan birey demektir. Annelerin çocuklarına bırakacağı en değerli mirasın “sağlıklı bir gelecek” olduğunu unutmayın.

Kids&Gourmet Hakkında

Türkiye’nin ilk sağlıklı çocuk beslenmesi anne ve çocuk sağlığı dergisi olarak 2013 yılında yayın hayatına başlayan Kids&Gourmet, şimdi yeni uygulaması ile okuyucusuna daha yakın.

Kids&Gourmet uygulamasında çocuk sağlığı, beslenmesi ve kadın sağlığının yanı sıra çocuklara özel hekim kontrollü yemek tarifleri, çocuk ve ergen psikolojisi, eğitimi, etkinlik, deney, oyun, masallar, uzmanına sor, ünlülerle röportajlar gibi pek çok farklı içerik bulabilirsiniz.

Show More

Info Update

Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme 3.8.0.2.28 Update 2019-05-09 Değerli kullanıcılarımız,Uygulamayı daha iyi hale getirmek için çalışmalara devam ediyoruz. Performans iyileştirmeleri yapılan bu yeni versiyonumuzda bir sorun yaşarsanız lütfen uygulama içerisinden bize geri bildirim gönderin.Desteğiniz için teşekkür ederiz.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: