Home Games Trivia Bil Bakalım Genel Kültür Bilgi Yarışması
Bil Bakalım icon

Bil Bakalım Genel Kültür Bilgi Yarışması

  • Bil Bakalım poster Bil Bakalım screenshot 1 Bil Bakalım screenshot 2 Bil Bakalım screenshot 3 Bil Bakalım screenshot 4 Bil Bakalım screenshot 5 Bil Bakalım screenshot 6 Bil Bakalım screenshot 7 Bil Bakalım screenshot 8 Bil Bakalım screenshot 9 Bil Bakalım screenshot 10 Bil Bakalım screenshot 11 Bil Bakalım screenshot 12 Bil Bakalım screenshot 13 Bil Bakalım screenshot 14 Bil Bakalım screenshot 15

The description of Bil Bakalım App

İnternetsiz oyunlar, ücretsiz oyunlar mı arıyorsunuz? 2020’nin en eglenceli bilgi yarışması oyunu şimdi sizlerle! Hemen ücretsiz indir ve internetsiz oyna!

Bil bakalım oyunu, keyifli ve öğretici bir genel kültür bilgi yarışması oyunudur. Diğer milyoner oyunlarından farklı olarak yalnızca bir oyun modundan oluşmaz, farklı modlarda farklı şekillerde kendinizi test etmenize olanak sağlayan bir bilgi yarismasidir. Futbol bilgi yarışması, tarih bilgi yarışması, doğru mu yanlış mı, soru cevap ve milyoner oyunları gibi farklı oyunlar kullanmak yerine, tek bir oyunla tüm bunlara erişme imkanına sahip olacak, farklı dallarda genel kültür yarışması yaparak kendinizi geliştireceksiniz.

Bil bakalım, binlerce sorudan oluşan soru kütüphanesi ile sizlere oldukça gelişmiş bir soru yelpazesi sunmaktadır. Her geçen gün yeni ve güncel sorular eklenmektedir. Soruların içeriği aşağıda da belirtilen onlarca farklı kategoriden oluşur :

• Tarih
• Coğrafya
• Sinema
• Futbol
• Müzik
• Matematik
• Bilim ve Teknoloji
• Sanat
• Spor
• Edebiyat
• Fizik
• Kimya
• Biyoloji

Bilgi, bu oyunla birlikte artık ulaşımı zor bir kavram değil. Soruları çöz, guncel bilgiler edin.

Bil Bakalım, güncel oyunlar arasındaki en iyi Türkçe zeka oyunudur. Oyundaki bir çok soru beyin yakan sorulardan oluşur.

Popüler oyunlar arasında ilk sıralarda yer alan bu bilgi yarismasi oyunu, zeka soruları ve beyin yakan sorularla sizleri bir hayli zorlayacak! Seri bir şekilde soru cevap yaparak, genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz.

IQ testi tadındaki soruları çözerken aynı zamanda KPSS genel kültür alanında da çalışma yapmış olacak, genel yetenek alanında kendinizi geliştireceksiniz.

Oyun, hiçbir izne gerek olmaksızın tamamen ucretsizdir, internetsiz olarak da oynanabilir.

%100 Türk yapımıdır. Türkçe zeka oyunu ve bilgi yarismasi sevenler, hemen buraya!

Uygulamanın boyutu oldukça düşüktür, telefonunuzda fazla yer kaplamaz. Küçük oyunlar ve ilginç oyunlar arayanlar için birebirdir. Her daim guncel tutularak, guncel oyunlar kategorisinde yer alır. Zeka oyunları, bilgi oyunları ve bilmece oyunları sevenler için harika bir bilgi yarismasi oyunudur!

Bizler, Eğlenceli Bilgi Oyunları tasarımcıları olarak, hazırladığımız sorularla, yeni ve eğlenceli bilgiler edinmenize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Türkiye’nin en iyi bilgi oyunu olmak için çalışmaya ve oyunumuzu guncel tutmaya devam edeceğiz.

Bil bakalım, getirilen son güncellemeyle ödüllü bilgi yarışması haline gelmiştir. Rozetler bölümünde yer alan görevleri yerine getirerek rozet ödülleri kazanacak, odulleri kazanmak için daha çok soru çözecek ve yeni bilgiler edineceksiniz. Hadi, bilgi yarışması oyna, genel kültür kitapları karıştırmadan birçok güncel bilgiye eriş.

Oyuna getirilen son güncellemeyle 2020 yılında yaşanan olaylara ait soruları içeren “2020” kategorisi oyuna eklenmiştir.

İyi Eğlenceler.

Show More

Info Update

Bil Bakalım App 4.5 Update 2021-02-10 - Yeni ve güncel sorular eklenerek soru kütüphanesi geliştirildi.- Soru havuzu gözden geçirilerek güncelliğini yitiren sorular revize edildi.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: