Home Apps Business Borusan Port Mobile
Borusan Port Mobile icon

Borusan Port Mobile

  • Borusan Port Mobile poster Borusan Port Mobile screenshot 1 Borusan Port Mobile screenshot 2 Borusan Port Mobile screenshot 3 Borusan Port Mobile screenshot 4

The description of Borusan Port Mobile

– Borusan Limanı müşterilerine hızlı ve güncel bilgiyi; bilginin oluştuğu yerde ve oluştuğu anda sağlamak için mobil uygulamasını devreye alıyor. Müşterilerine sağlayacağı, bu güncel, doğru ve işlenmiş bilgi ile Borusan Limanı müşterileri için zaman avantajı yaratarak katma değerli bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Akıllı telefonlarda kullanılabilecek bu uygulama ile Borusan Limanı müşterileri;

– Rrıhtımda operasyonu devam eden gemi bilgilerini detaylı olarak görebilecek, operasyonlarını anlık olarak izleyebilecek, gemilerin yanaşma ve ayrılış tarihlerini eş zamanlı takip edebilecek.
– Limanda bulunan konteyner stoklarını detaylı olarak listeleyebilecek
– Limandan çıkış yapacak konteynerlerin çıkış için gerekli işlemlerin bilgisine ve eksik işlemlerin detaylarına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilecek,
– İthalat işlemleri için oluşan lokal masrafları hesaplayabilecek
– Limana yük getiren ya da limandan yük almaya gelen kayıt yaptırmış araçların operasyonda hangi noktada olduklarını aracısız olarak zamanında öğrenebilecek.
– Müşterilerinin istek ve önerilerini bu mobil uygulama üzerinden doğrudan alabilecek.

Show More

Info Update

Borusan Port Mobile 1.1 Update 2017-07-09 v26-Harita gösterim sorunu giderildi.v25- Öneri sisteminde yapılan önerilerin eba sistemine otomatik aktarılması sağlandı.- Öneri sisteminde resim eklenmesi sağlandı.v20- Materyal Dizayn- Online İşlemler altında bulunan Liman Stok bölümüne ekstra bilgiler eklendi ve filitre özellikleri geliştirildi.- İstek ve Öneri kısmında "Ünvan" bilgisi eklendi.- Sistemsel geliştirmeler ve iyileştirmeler yapıldı.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: