Home Apps Shopping Decathlon Türkiye Spor Giyim & Spor Malzemeleri
Decathlon Türkiye icon

Decathlon Türkiye Spor Giyim & Spor Malzemeleri

  • Decathlon Türkiye poster Decathlon Türkiye screenshot 1 Decathlon Türkiye screenshot 2 Decathlon Türkiye screenshot 3 Decathlon Türkiye screenshot 4

The description of Decathlon Türkiye

Decathlon spor giyim ve spor malzemeleri için online alışveriş uygulaması.

Decathlon mobil uygulamasıyla birbirinden farklı sporları, ürünleri ve spor önerilerini hızlı bir şekilde keşfedebilir, alışveriş yapabilir ve sipariş takibinizi de pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Futbol, basketbol, yüzme, fitness, doğa yürüşü, kamp, bisiklet ve dalış ile birlikte pek çok farklı spor dalına ait spor malzemeleri bulabileceğiniz Decathlon uygulamasıyla sevdiğiniz sporları güvenilir şekilde deneyimleyebilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Artengo, Tribord, B’twin, Newfeel, Geologic, Quechua, Solognac, Kalenji ve daha pek çok dünyaca ünlü markanın yer aldığı Decathlon mobil uygulaması sayesinde aradığınız spor malzemelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Decathlon ürünleri arasında yer alan spor giyim ürünleriyle tarzınızı dışarıya en sportif şekilde yansıtabilirsiniz. Bayan spor giyim ve erkek spor giyim kategorilerinde yer alan farklı ürünler arasında her yaştan kişinin stiline uyum sağlayabilecek en özel ürünler yer alıyor. Bayan spor giyim ürünlerinde ve erkek spor giyim ürünlerinde rahatlığı ve şıklığı ön planda tutan markalara ulaşarak sezona uygun bir şekilde spor aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Polar, kazak, mont, pantolon, içlik, sweatshirt, tayt, çorap, tişört ve spor giyim stiline uyum sağlayabilecek ürünler sayesinde stilinizi dışarıya sizler de en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Spor ayakkabı arayanların tercih ettiği Decathlon ürünleri arasında ilk olarak erkek spor ayakkabı ve kadın spor ayakkabı modelleri öne çıkıyor. Spor ayakkabı ve bot modellerinin yer aldığı spor ayakkabı kategorilerinde sandaletler, paletler, krampon ve halı saha ayakkabıları da yer alıyor. Bayan spor ayakkabı ve erkek spor ayakkabı modelleri arasında Quechua ve Kalenji ile birlikte dünyaca ünlü pek çok markanın en rahat ve şık modelleri bulunuyor.

Spor çanta konusunda da ön plana çıkan Decathlon sizlere özel spor sırt çantası modellerini en uygun koşullarda sunuyor. Erkek çanta ve kadın çanta modelleri arasında spor aktivitelerinizi gerçekleştirmek için yararlanabileceğiniz çantalar yer alırken aynı zamanda gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz çantalar yer alıyor. Erkek sırt çantası ve kadın sırt çantası modelleri Artengo, B’Twin, Caperlan, Kipsta, Oxelo, Riverside ve daha pek çok farklı ünlü marka tarafından Decathlon güvencesiyle sizlere sunuluyor. Dayanıklı ve şık sırt çantası modellerini günün her anında kullanabilirsiniz.

Kamp malzemeleri ve kamp aktiviteleri için ihtiyaç duyduğunuz ürünler için de Decathlon’u tercih edebilirsiniz. Çadır ve uyku matı gibi ürünlerin yanı sıra uyku tulumu ve acil durum battaniyesi gibi ürünlere de Quechua, Forclaz, Simond, GP, Geonaute, No Brand ve Dr.Plus güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Dağcılık ve dağcılık malzemeleri hobi amaçlı veya profesyonel olarak bu spor ile ilgilenenler için Decathlon’da sizlere Quechua ve Simond gibi birbirinden ünlü markaların güvencesiyle sizlere sunuluyor.

Dayanıklılığınızı ve esnekliğinizi artırabilecek yüzme sporu ile ilgileniyorsanız yüzme malzemeleri arasında yer alan mayo ve bikini gibi ürünlerle birlikte havuz terliği ve yüzücü gözlüğü gibi ürünlere de Decathlon sayesinde ulaşabilirsiniz. Bone ve tıkaç ile birlikte kolluk ve güneş kremi gibi ürünlere de Nabaiji ve Decathlon güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Decathlon’da yer alan fitness malzemeleri ile güvenilir bir şekilde fitness aktivitelerinizi yapabilirsiniz. Fitness aletleri arasında kardiyo ve koşu bandı ile birlikte pilates topları da yer almaktadır. Dambıl ve halter gibi ağırlık seti ürünlerine dünyaca ünlü Domyos markasının güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Show More

Info Update

Decathlon Türkiye 3.1.0 Update 2020-12-06 Sporserver, yeni güncelleme ile;Yeni beden seçimi özelliği eklendi.Keşfet bölümünde Kadın, Erkek & Çocuk kategorileri için özel ekranlar tasarlandı.Anasayfa tasarımları iyileştirildi.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: