EBA icon

EBA

  • EBA poster EBA screenshot 1 EBA screenshot 2 EBA screenshot 3 EBA screenshot 4 EBA screenshot 5 EBA screenshot 6 EBA screenshot 7 EBA screenshot 8 EBA screenshot 9 EBA screenshot 10 EBA screenshot 11 EBA screenshot 12 EBA screenshot 13 EBA screenshot 14 EBA screenshot 15 EBA screenshot 16 EBA screenshot 17 EBA screenshot 18 EBA screenshot 19 EBA screenshot 20 EBA screenshot 21 EBA screenshot 22 EBA screenshot 23

The description of EBA

Milli Eğitim Bakanlığı’nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

Show More

Info Update

EBA 7.6.7610 Update 2020-04-24 Görüş ve önerilerinizi de dikkate alarak yenilediğimiz EBA'nın bu versiyonunda;-EBA TV tekrar videolarında ve Canlı Derslerde ekranı çevirebilme özelliği eklenmiştir.-Performans iyileştirme işlemleri yapılmıştır.-Küçük hatalar giderilmiştir.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: