Home Apps Sports FlashScore Türkiye
FlashScore Türkiye icon

FlashScore Türkiye

  • FlashScore Türkiye poster FlashScore Türkiye screenshot 1 FlashScore Türkiye screenshot 2 FlashScore Türkiye screenshot 3 FlashScore Türkiye screenshot 4 FlashScore Türkiye screenshot 5 FlashScore Türkiye screenshot 6 FlashScore Türkiye screenshot 7 FlashScore Türkiye screenshot 8 FlashScore Türkiye screenshot 9 FlashScore Türkiye screenshot 10

The description of FlashScore Türkiye

FlashScore ile artık tek bir golü kaçırmayacaksınız. Bunun için skor kapsamımızda bulunan 6000’den fazla lig/kupada takip ettiğiniz maçları, takımları veya oyuncuları seçmeniz yeterli. Bildirimlerimiz ile maçtaki tüm önemli anlardan haberdar olacaksınız.

HIZLI VE DOĞRU CANLI SKORLAR

• GENİŞ KAPSAM: Uygulamamızda futbol, basketbol, tenis, voleybol, hentbol ve diğer 33 spor dalını bulabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından 6000’den fazla lig ve kupadan skor bilgisi veriyoruz – sadece futbolda 1200’den fazla lig/kupayı bizimle takip edebilirsiniz!

• HIZ: Bir gol atıldığında, kırmızı kart çıktığında, set veya periyot sona erdiğinde; bundan maçı canlı olarak izleyenlerle aynı anda haberiniz olacak.

ARTIK MAÇ KAÇIRMAYACAKSINIZ

• FAVORİ TAKIMLAR VE MAÇLAR: Zamanınızı boşa harcamayın ve sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı veya lig/kupalarınızı takip edin.

• BİLDİRİMLER VE UYARILAR: Maç başlangıcı, kadrolar, goller – artık bu gibi önemli bilgileri kaçırmayacaksınız. Tek yapmanız gereken takip etmek istediğiniz maçları seçmek ve mobil cihazınızdan bildirimleri beklemek.

• SENKRONİZASYON: Bilgisayar, cep telefonu ve tablet arasında çok mu geçiş yapıyorsunuz? Merak etmeyin, buna hazırız: kayıtlı bir kullanıcı olarak kişiselleştirilmiş bilgilerinizin tamamını tüm cihazlarınızda göreceksiniz.

PUAN DURUMU VE MAÇ BİLGİLERİ

• CANLI ANLATIM: Maçı televizyonda izleyemiyor musunuz? Üzülmeyin: metin tabanlı kapsamlı maç anlatımımız ile maçı tüm ayrıntılarıyla takip edebileceksiniz.

• KADROLAR VE SON MAÇLAR: Maç başlamadan önce kadroları mı görmek istiyorsunuz? Uygulamamızla kadrolardan önceden haberdar olacaksınız. Ayrıca, iki takım arasında oynanan son maçlara da göz atabilirsiniz.

• CANLI PUAN DURUMU: Bir golün anlamı çok büyük olabilir. Canlı puan durumu ile kaydedilen bir golün puan durumunda yarattığı değişikliği ve aynı zamanda gol krallığı yarışını nasıl etkilediğini göreceksiniz.

Show More

Info Update

FlashScore Türkiye 3.6.3 Update 2020-03-31 - 4.0-4.3 arası Android sürümlerine desteğimiz son buldu. Mümkünse işletim sisteminizi güncellemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, web sitemizin mobil sürümünü kullanmaya da başlayabilirsiniz.- Android 4.4 için güncelleme yayınlamayı bıraktık. Uygulamamız telefonunuzda mevcut sürümü ile çalışmaya devam edecektir.- Tüm dünyayı etkileyen salgından dolayı günlük takvimlerden ertelenen ve iptal olan maçları kaldırdık.
Download https://apkpure.com/flashscore-t%C3%BCrkiye/eu.livesport.CanliSkor_com/download?from=details
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: