Home Apps Shopping InPost Mobile
InPost Mobile icon

InPost Mobile

  • InPost Mobile poster InPost Mobile screenshot 1 InPost Mobile screenshot 2 InPost Mobile screenshot 3 InPost Mobile screenshot 4 InPost Mobile screenshot 5 InPost Mobile screenshot 6 InPost Mobile screenshot 7

The description of InPost Mobile

Odkryj usługę zdalnego otwierania skrytek i odbieraj paczki szybciej niż kiedykolwiek!

Nowa aplikacja mobilna InPost Mobile wprowadza szereg funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z Paczkomatów oraz śledzenie przesyłek jest proste jak nigdy. Dzięki aplikacji masz wszystkie przesyłki w jednym miejscu, odbierasz powiadomienia o statusie paczki w telefonie, masz kod odbioru i dedykowany kod QR, a nawet otrzymujesz przypomnienia o odbiorze paczki, kiedy jesteś w pobliżu Paczkomatu. To jeszcze nie wszystko!

Dlaczego warto mieć w telefonie InPost Mobile?

►Otwierasz skrytkę zdalnie
Najważniejszą funkcjonalnością InPost Mobile jest innowacyjna w branży usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu Paczkomatu. Wystarczy, że klikniesz odpowiedni przycisk w naszej aplikacji i gotowe – Twoja skrytka otworzy się sama i uwolni przesyłkę dla Ciebie. Oczywiście, dla każdej dostarczonej przesyłki widoczny jest również kod odbioru i/lub dedykowany kod QR

►Masz wszystkie paczki w jednym miejscu
W InPost Mobile wszystkie paczki dostarczane do Paczkomatu lub przez kuriera InPost są widoczne w jednym miejscu na ekranie aplikacji. Przesyłki, również te kurierskie, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne od razu po zalogowaniu do aplikacji – nie musisz rejestrować ich samodzielnie. Paczki zostaną domyślnie posortowane w zależności do tego, na jakim etapie podróży do Paczkomatu się znajdują. Każdej z nich możesz również nadać nazwę i opis. Dodatkowo, wszystkie paczki, które znajdą się w aplikacji, będą miały dedykowany numer przesyłki, a także dane nadawcy oraz aktualny status z historią zmian.

►Oszczędzasz czas
Aplikacja InPost Mobile to przede wszystkim oszczędność czasu przy odbiorze paczki z Paczkomatu. Możesz odebrać swoje przesyłki zdalnie albo przy pomocy kodów odbioru QR, które znajdziesz bez problemu w aplikacji mobilnej.

►Masz Paczkomaty zawsze blisko siebie
Na mapie dostępnej w aplikacji z łatwością wyszukasz Paczkomaty i Punkty Odbioru Paczek (POP) w okolicy. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe Paczkomaty, POP-y, a także pokaże do nich drogę z punktu, w którym aktualnie się znajdujesz.

►Odbierasz paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji opartych na technologii geofencingu, przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy znajdziesz się w pobliżu Paczkomatu. Włącz powiadomienia dla InPost Mobile w swoim smartfonie, określ zasięg radaru w ustawieniach aplikacji i korzystaj z wszystkich możliwości.

►Zawsze wiesz, gdzie jest Twoja paczka
Za pomocą aplikacji możesz śledzić wszystkie swoje paczki, również w ramach Allegro Smart. Co więcej, dzięki powiadomieniom push na ekranie swojego telefonu, jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki. W InPost Mobile masz również możliwość archiwizowania swoich paczek, co jest przydatne wtedy, gdy potrzebujesz o nich informacji w późniejszym terminie.

►Płacisz bezgotówkowo za przesyłki pobraniowe
Wolisz zamawiać za pobraniem? Możesz zapłacić za przesyłki pobraniowe dzięki szybkim przelewom PayByLink – to proste i wygodne rozwiązanie, które daje Ci swobodę i pełną kontrolę nad zamówieniem.

►Śledzisz paczki najbliższych, kiedy potrzebujesz
Z InPost Mobile możesz śledzić przesyłki swoich bliskich zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Wystarczy, że podadzą Ci swój 24-cyfrowy numer przesyłki – wpisz lub wklej go w aplikacji i miej paczki najbliższych w swoim telefonie.

►Jesteś na bieżąco z InPost
Dzięki aktualnościom zawsze wiesz, co dzieje się w InPost. W aplikacji znajdziesz informacje o świetnych konkursach i ciekawych akcjach, które regularnie organizujemy.

►Tworzysz aplikację razem z nami
Regularnie aktualizujemy produkt, odpowiadając na sugestie i zgłoszenia użytkowników. Aplikacja InPost Mobile ma być przede wszystkim dla Ciebie, dlatego zawsze słuchamy tego, co masz nam do powiedzenia.

Show More

Info Update

InPost Mobile 2.5.0 Update 2020-05-10 Odpowiadając na potrzeby i sugestie naszych Użytkowników regularnie aktualizujemy aplikację InPost Mobile. W najnowszej wersji: - wprowadziliśmy funkcjonalność Centrum Powiadomień, która w przejrzysty sposób wyświetli otrzymane wiadomości i powiadomienia- wprowadziliśmy drobne zmiany optymalizacyjne i usprawnienia
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: