Home Apps Finance Masterpass
Masterpass icon

Masterpass

  • Masterpass poster Masterpass screenshot 1 Masterpass screenshot 2 Masterpass screenshot 3 Masterpass screenshot 4

The description of Masterpass

Jednoduché a bezpečné platby s Masterpass™ aplikací digitální peněženky
Masterpass™ AT, CZ, SK je oficiální digitální peněženka Mastercard® pro Rakousko, Českou Republiku a Slovensko. Peněženka umožňuje jednoduché a bezpečné nakupování na internetu i v kamenných obchodech pomocí bezpečně uložené platební karty všude, kde vidíte akceptační značku Masterpass™. Masterpass™ je globální platební služba společnosti Mastercard®, která vám umožňuje nakupovat pomocí aplikace peněženky u internetových prodejců, ve vybraných hypermarketech na samoobslužných terminálech a u vybraných čerpacích stanic všude kde je logo Masterpass™.

Jak aktivovat aplikaci?
Aplikace peněženky se aktivuje pomocí ověřovacího kódu doručeného SMS zprávou na zadaný telefon. Následně si musíte zvolit přístupový kód (mPIN), který je potřebný pro přístup do aplikace a pro potvrzení platby.
Uživatel potřebuje zadat následující údaje platební karty (jméno, číslo karty, datum expirace, CVC2/CVV2) a aktivovat kartu pomocí 1Kč aktivační transakce, která slouží k ověření oprávněného držení zadávané karty.Platební karta musí být povolena pro e-commerce platby ( a případně i aktivně podporovat 3DSecure transakce)
Více informací o peněžence Masterpass™ naleznete na masterpass.cz/info

Show More

Info Update

Masterpass 4.5.33 Update 2019-07-04 - Acceleration of payment on the pump station- Updated logos of selected banks- Fixes access to the receipt received for payment at the petrol station- Fixes a bad message when paying "Service unavailable ..." even if the user hasn't connection problem- Other minor bug fixes and performance improvements
Download https://apkpure.com/masterpass-at-cz-sk/com.mastercard.mpwallet/download?from=details
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: