Home Apps Shopping Media Markt Türkiye
Media Markt Türkiye icon

Media Markt Türkiye

  • Media Markt Türkiye poster Media Markt Türkiye screenshot 1 Media Markt Türkiye screenshot 2 Media Markt Türkiye screenshot 3 Media Markt Türkiye screenshot 4 Media Markt Türkiye screenshot 5 Media Markt Türkiye screenshot 6 Media Markt Türkiye screenshot 7 Media Markt Türkiye screenshot 8 Media Markt Türkiye screenshot 9 Media Markt Türkiye screenshot 10 Media Markt Türkiye screenshot 11 Media Markt Türkiye screenshot 12 Media Markt Türkiye screenshot 13 Media Markt Türkiye screenshot 14

The description of Media Markt Türkiye

Bulunduğun Her Yerde MediaMarkt Mağazası Cebinde!
Media Markt mobil uygulaması sayesinde nerede olursan ol, aradıklarına hızlı ve kolay şekilde ulaş. Elektronik ihtiyaçlarını en düşük fiyatlarla takip etmek ve avantajlı kampanya bilgilerine anında ulaşmak için ücretsiz uygulamayı hemen indir ve kazanmaya başla.
Küçücük Bir Mobil Uygulama, Kocaman Bir Mağaza
50 yıllık birikimiyle Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, en iyi teklifleri ve fiyatları bulmanın mobil yolunu tek tıkla cebine indiriyor. TV ve ses sistemleri, akıllı telefon ve tablet, bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri, fotoğraf makinesi, kamera, beyaz eşya, ev aletleri ve yaşam gereçleri, mobil oyun, hobi, kişisel bakım ve sağlık alanlarında binlerce ürün akıllı telefonunda.
Bol Seçenek ve İnanılmaz Fırsatların Adresi
Dünyanın kullandığı markaları bir arada bul, beğen, kıyasla ve satın al. Üstelik her güne özel ‘Günün Olayı’ ile kaçırılmayacak fırsatları anında yakala. Cazip internet kampanyaları, gece 22:00’den sonra uykusu hemen gelmeyen alışveriş tutkunlarına özel “Gece Kuşu” fırsatları her an elinin altında olsun.
Bir Alışverişten Çok Daha Fazlası
Ödeme ve teslimat bilgilerini her seferinde tek tek girmekle uğraşma, kayıtlı üyeliğin üzerinden tek tıkla sipariş kolaylığını yakala. Tüm siparişlerini tek bir ekran üzerinden takip et. Seçeceğin ürünün teknik açıklama ve geri bildirimlerini okuyu, görsellerini incele, ayrıntılı kataloğa bak ve benzer ürünleri tara. Ad, barkod veya QR kodu ile arama yap. Dilersen mağazaları sorgula, sana en yakın mağazayı bul, haritaya bak, adres, açılış ve kapanış saatleri ile erişim bilgilerine kolayca ulaş.
En Güvenli Mobil Teknoloji Mağazası
Müşteri güvenliği ve gizliliğinde uluslararası Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile %100 uyumlu olan mobil mağazada, SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile hızlı ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşa.
Mobil Mağaza, Ayrıcalıklı Hizmet
Media Markt mobil uygulamasını indir, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde mağazaya iade garantisi, beklentilerini karşılayan bol çeşitlilik, hızlı gönderiyle kapına teslim, dilersen mağazadan teslim alma, satış ve destek hattı ile keyifli, sorunsuz ve güvenli alışveriş için başka adres arama zahmetini ortadan kaldır.
Show More

Info Update

Media Markt Türkiye 3.52.0 Update 2020-10-26 MediaMarkt uygulamasını kullandığınız için teşekkür ederiz.Bu güncelleme ile birlikte ürün detay sayfalarına paylaşma özelliği eklendi.Geri dönüşleriniz sayesinde, uygulamamızı her gün daha da iyileştiriyoruz.Uygulamamızı geliştirmek için tüm öneri ve görüşlerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: