Home Apps Shopping Migros Hemen
Migros Hemen icon

Migros Hemen

  • Migros Hemen poster Migros Hemen screenshot 1 Migros Hemen screenshot 2 Migros Hemen screenshot 3 Migros Hemen screenshot 4 Migros Hemen screenshot 5

The description of Migros Hemen

Migros Hemen yenilendi! Alışveriş deneyimini daha keyifli, daha kolay ve daha hızlı hale getirmek istedik. Yepyeni bir deneyim, özel kampanyalar, yüzlerce üründe fiyat avantajı ve indirimler, siparişini anlık takip edebilme özelliği yenilenen uygulamamızda seni bekliyor.

Günlük koşuşturmalar içinde hayatını bir nebze kolaylaştırmak için çalışıyoruz ve market alışverişine dair ihtiyacın olan ne varsa 30 dk içinde kapına getiriyoruz, üstelik Migros güvencesi ve fiyatlarıyla.
Meyve sebzenin en tazesinden et ve şarküterinin en kalitelisine, deterjandan, bebek bezine binlerce ürünü Migros Hemen’de bulabilirsin.

Siparişini anlık olarak takip edip harita üzerinden izleyebileceğin yeni ekranlarımızda tahmini teslimat süresini de bulabilirsin.

Kapıda ödemeyle vakit kaybetmeyeyim, her şeyim dijital olsun dersen, kartını kaydederek tek tıkla ödeme özelliğini kullanabilirsin ya da kredi kartın ile ödeme yapabilirsin.
Konumuna özel hizmet saatleriyle Migros Hemen şimdilik; İstanbul, Ankara ve İzmir’de. Çok yakında tüm şehirlerde olacak!

444 10 44 numaralı müşteri hizmetlerinden bize tüm soru, dilek ve şikayetlerini iletebilirsin.

Yenilenen Migros Hemen’le tanışmak için hemen uygulamayı indir!

Kapıda ödemeyle vakit kaybetmeyeyim, her şeyim dijital olsun dersen, kartını kaydederek tek tıkla ödeme özelliği de Migros Hemen’de.

Konumuna özel hizmet saatleriyle Migros Hemen şimdilik; İstanbul, Ankara ve İzmir’de. Çok yakında tüm şehirlerde!

444 10 44 numaralı müşteri hizmetlerinden bize tüm soru, dilek ve şikayetlerini iletebilirsin.

Sen de hemen indir, Migros Hemen’le hayatını kolaylaştır!

Show More

Info Update

Migros Hemen 2.0.9 Update 2020-08-13 BİRİ DAHA KEYİFLİ ALIŞVERİŞ Mİ DEDİ?Bizi o kadar çok sevdin ki biz de Hemen senin alışveriş deneyimini daha keyifli daha kolay ve daha hızlı hale getirmek istedik. En uygun fiyatlar zaten hep bizde, ara güncellemelerle de keyfine keyif katmak istiyoruz. Güncelle, keşfet ve yeni sürprizlerimizi bekle!
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: