Home Apps Video & Editors Mobil Canlı Tv
Mobil Canlı Tv icon

Mobil Canlı Tv

  • Mobil Canlı Tv poster Mobil Canlı Tv screenshot 1 Mobil Canlı Tv screenshot 2 Mobil Canlı Tv screenshot 3 Mobil Canlı Tv screenshot 4 Mobil Canlı Tv screenshot 5 Mobil Canlı Tv screenshot 6 Mobil Canlı Tv screenshot 7 Mobil Canlı Tv screenshot 8 Mobil Canlı Tv screenshot 9 Mobil Canlı Tv screenshot 10 Mobil Canlı Tv screenshot 11 Mobil Canlı Tv screenshot 12 Mobil Canlı Tv screenshot 13

The description of Mobil Canlı Tv

Ödüllü Android Uygulaması

Mobil Canlı Tv uygulaması televizyonların canlı yayınlarını izleyebileceğiniz, günlük yayın akışını kaliteli bir arayüzde gösteren, programları size hatırlatan, şu anda hangi programların yayınlandığını gösteren, programları sevdiğiniz kategorilere ayıran bir uygulamadır.

Uygulamamızda yerli-yabancı toplam 39 kanalın yayın akışına kolayca ulaşabilir, program detaylarını okuyabilirsiniz ve programın başlangıcından 1 saat öncesine kadar telefonunuzun programı size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Böylece severek izlediğiniz programları hiçbir zaman kaçırmazsınız.

Ayrıca favori kanallar listenizi oluşturabilir, tek tuşla istediğiniz kanalı arayabilirsiniz.

Toplu taşımada, arabada, yatağınızda; internet bağlantınızın olduğu her yerde mobil telefonunuzdan CANLI TV izleme keyfini yaşayın.

Uygulamamız Vodafone Oksijen Ar-Ge Android Uygulama yarışmasında 2.’lik ve Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2013 bitirme projeleri arasında 1.’lik ödülleri kazanmıştır.

Canlı Tv ve yayın akışı uygulamamız ile ilgili yeni çıkan haberleri Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takip edebilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Show More

Info Update

Mobil Canlı Tv 2.5.6 Update 2020-09-18 - Yayında yaşanan donma ve kopmalar konusunda iyileştirmeler yapıldı.- Yayını kesilen kanallar düzeltildi.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: