Home Apps Travel & Local Nasz Wrocław
Nasz Wrocław icon

Nasz Wrocław

  • Nasz Wrocław poster Nasz Wrocław screenshot 1 Nasz Wrocław screenshot 2 Nasz Wrocław screenshot 3 Nasz Wrocław screenshot 4 Nasz Wrocław screenshot 5 Nasz Wrocław screenshot 6 Nasz Wrocław screenshot 7

The description of Nasz Wrocław App

Nasz Wrocław to miejski program, którego celem jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta. Jest on odpowiedzią na rosnące zainteresowanie, sprawami osiedli i chęcią udziału w procesie tworzenia nowego, przyjaznego, bezpiecznego i funkcjonalnego Wrocławia.

Program Nasz Wrocław został połączony z już działającym programem URBANCARD Premium, który od lipca 2019 funkcjonuje pod wspólnym szyldem.

Korzyści z udziału w programie
Oszczędzaj – masz dostęp do wielu atrakcyjnych zniżek u Partnerów z obszaru m.in. kultury, rozrywki czy sportu.
Poznaj Wrocław na nowo – dzięki programowi możesz odwiedzić ze specjalną zniżką wiele wspaniałych miejsc w Naszym Mieście.
Rozwijaj się – korzystaj z rabatów i poznaj miejsca, w których tętni życie kulturalne Wrocławia.
Baw się – we Wrocławiu znajdziesz wspaniałe miejsca, w których oderwiesz się od codziennych obowiązków i „wrzucisz na luz”.

Dla kogo program Nasz Wrocław?
Program Nasz Wrocław jest skierowany dla wszystkich mieszkańców Wrocławia, rozliczających PIT we Wrocławiu. Z konta pełnoletniego użytkownika skorzystają także jego dzieci. Do 12 roku życia, będą robić to razem rodzicem, natomiast od 13 do 18 roku życia, każdy młody mieszkaniec Wrocławia może otrzymać własne konto w programie.

Jak dołączyć do programu?
Korzyści z uczestnictwa w programie Nasz Wrocław to realne oszczędności zarówno dla Ciebie jak i Twojej najbliższej rodziny. Warto płacić podatki we Wrocławiu i być użytkownikiem programu.

Uczestnicy programu URBANCARD Premium
Jeśli w momencie startu programu w lipcu 2019 roku posiadałeś aktywny status PREMIUM na karcie URBANCARD to automatycznie otrzymujesz dostęp do programu Nasz Wrocław. Zaloguj się, aby poznać naszą atrakcyjną ofertę i korzystaj ze zniżek.

Show More

Info Update

Nasz Wrocław App 2.1 Update 2021-03-18 - Uzupełniona lista gmin aglomeracji- Nowy system weryfikacji Statusu Podatnika- Łatki bezpieczeństwa i drobne usprawnienia
Download https://apkpure.com/nasz-wroc%C5%82aw/pl.fream.nasz.wroclaw/download?from=details
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: