Home Apps Sports Nesine.com İddaa Bülteni
Nesine.com İddaa Bülteni icon

Nesine.com İddaa Bülteni

  • Nesine.com İddaa Bülteni poster Nesine.com İddaa Bülteni screenshot 1 Nesine.com İddaa Bülteni screenshot 2 Nesine.com İddaa Bülteni screenshot 3 Nesine.com İddaa Bülteni screenshot 4 Nesine.com İddaa Bülteni screenshot 5

The description of Nesine.com İddaa Bülteni

Nesine.com’un yüksek kullanıcı deneyimine sahip İDDAA bülteninde; CANLI İDDAA maçlarını ve maç önü programında yer alan tüm karşılaşmaları oranlarıyla görebilirsiniz.  İddaa oyun programında yer alan Futbol, Basketbol, Tenis, Voleybol, Hentbol, Snooker gibi tüm branşlarda oyunlara açılmış etkinlikleri arayarak filtreleyebilirsiniz.

Maçların güncel oranlarıyla kupon oluşturarak kazanç hesaplaması yapabilirsiniz.

Aynı zamanda İddaa oyun programındaki maçlara ait oyun kodlarını da görebilir, İddaa Bülteni için hazırlanan yardımcı uygulamamızı keyifle kullanabilirsiniz.

Show More

Info Update

Nesine.com İddaa Bülteni 1.3.0 Update 2020-05-05 - Yeni sürümümüz, çok yakında devreye girecek olan heyecan verici, sürpriz oyunlara yönelik geliştirmeleri içermektedir.Uygulamamızı sizler için daha iyi hale getirebilmek adına düzenli olarak güncelliyoruz. Nesine.com'u kullandığınız için teşekkür ederiz.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: