Home Apps Events Paw Guards
Paw Guards icon

Paw Guards

  • Paw Guards poster Paw Guards screenshot 1 Paw Guards screenshot 2

The description of Paw Guards

PAW GUARDS Nedir?
Paw Guards tamamen sokak hayvanları, evcil hayvan sahipleri ve hayvanseverler için geliştirilmiş Türkiye’nin en büyük platformudur. “Paw Guards” türkçedeki anlamı olan “Pati Koruyucuları” kelimelerinden doğmuştur. 1. önceliğimiz sokaklardaki tüm canlıların aç kalmamasıdır. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

PAW GUARDS Nasıl Çalışır
Paw Guards üyeleri kendi sokaklarındaki veya sürekli besleme yapılmasına ihtiyaç olduğunu düşündükleri lokasyonları talep açarak bildirirler. Süreç bu adımdan sonra hızlı bir şekilde başlar.
– Paw Guards üyeleri sistemimizdeki “Puanlı” reklamlara tıklayarak günlük topladıkları puanı mamaya çevirerek istedikleri şehir ve sokaktaki kaba mama bağışı olarak kullanırlar.
– Besleme noktasındaki kaba bağış ve sipariş geldiği andan itibaren, ilgili sokağın gönüllü “Pati Koruyucularına” anında bildirim düşer.
– Sokak Pati Koruyucularından müsait olan, gelen bildirimi onaylayarak, kendisine en yakın “Paw Guards” anlaşmalı yerlerinden yapılan sipariş tutarı kadar mamayı, uygulamasında gelen “karekod” bildirimi okutarak , Ücretsiz teslim alır ve besleme noktasına haraket eder. “Pati Koruyucusu” besleme noktasındaki Paw Guards Kabını doldurduktan sonra uygulamasından, onay bildirimi ve güncel fotoğrafı göndererek işlemi tamamlar.
– Paw Guards besleme noktalarında tüm işlemler şeffaf olarak yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’deki tüm sokaklardaki besleme noktaları güncel olarak takip edilebilmektedir. Bu işlem sayesinde;
– Paw Guards Sokak noktasındaki kedi köpek ve tüm hayvan sayıları güncellenmektedir.
– Mama kabının en son ne zaman doldurulduğu,
– Kaç saattir boş kaldığı,
– O sokaktaki canlı sayısı,
– En son ne zaman beslendikleri,
– Herhangi bir sokakta 24 saati geçen bir sürede besleme yapılmadığında, O sokağın bildirimini açan kullanıcılara bildirim gönderilmesi
gibi bir çok özel ve kullanışlı özellik bulunmaktadır.

KAYIP EVCİL DOSTLARINIZ;
– Paw Guards aynı zamanda Türkiye’nin ve Dünyanın en büyük online kayıp ilanı platformudur. Üyelerimiz bir kayıp ilanı girdiklerinde, lokasyon ekleyebilmektedirler. İlan girilir girilmez saniyeler içerisinde, kayıp ilanı girilen lokasyon ve bu lokasyona en yakın tüm üyelere anında bildirim gönderilmektedir.
– Bu sistem ve Paw Guards’ın geniş üyelik platformu sayesinde kayıp ilanına anında ve hızlı bir şekilde tepki verilmektedir.
– Kayıp dostunuzu gören veya benzediğini düşünen bir kullanıcının anında fotoğraf çekebilme ve sisteme yükleyebilme özelliği sayesinde tüm bildirimleri online herkes görebilmektedir. Paw Guards bu özelliği ile dünyanın en sistemli ve hızlı kayıp evcil hayvan bulma platformu olma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Show More
Download https://apkpure.com/paw-guards/com.pawguards/download?from=details
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: