Home Apps Weather Pogoda Onet
Pogoda icon

Pogoda Onet

  • Pogoda poster Pogoda screenshot 1 Pogoda screenshot 2 Pogoda screenshot 3 Pogoda screenshot 4

The description of Pogoda

POGODA ONET: ŚCIĄGNIJ APLIKACJĘ, SPRAWDŹ PROGNOZĘ GODZINOWĄ I DŁUGOTERMINOWĄ I STAN POWIETRZA W POLSCE!

Pogoda płata figla? Chcesz wiedzieć, czy będzie jutro padać deszcz? Nie wiesz jakie ciuchy założyć? A może chcesz wiedzieć, jaka pogoda będzie podczas wakacji? Aplikacja Pogoda Onet to najlepsze rozwiązanie!

Dzięki aplikacji pogodowej Onetu dostajesz za darmo najdokładniejszą godzinową prognozę pogody dla 130 tys. lokalizacji w Polsce dostarczaną przez Weather.com, a także prognozę dla wielu kurortów wakacyjnych m.in. w Chorwacji, Grecji czy we Włoszech. Aplikacja Onet Pogoda to również prognoza długoterminowa dla twoich wybranych miejsc!

W aplikacji Onet Pogoda oprócz danych pogodowych Weather.com znajdziesz również najdokładniejsze informacje o smogu w Polsce. Dzięki współpracy Onetu z Airly, aplikacja Onet Pogoda dostarcza informacje o jakości powietrza dla ponad 2000 miejsc w Polsce i na świecie. Użytkownicy zainteresowani poziomem zanieczyszczenia powietrza dostaną informacje z dwóch niezależnych źródeł: z czujników Airly rozsianych po całej Polsce, a także ze stacji pomiarowych WIOŚ (Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska).

Aplikacja zapamiętuje twoje ulubione lokalizacje i podaje najdokładniejszą godzinową prognozę pogody na dziś, a także prognozę dla najbliższych 14 dni! Wybrane miejsca możesz zdefiniować już przy starcie aplikacji, wybierając zarówno miasta jak i ich dzielnice. Dużym plusem aplikacji jest również fakt, że dostarcza prognozę pogody (długoterminową i godzinową) dla mniejszych miejscowości, które trudno znaleźć w innych aplikacjach.

Pogoda w Polsce i na świecie nie zaskoczy nikogo! Dzięki aplikacji Pogoda Onet uzyskasz informację o wielu wskaźnikach pogodowych. Na ekranie głównym informujemy za Weather.com o najwyższej możliwej temperaturze, najniższej możliwej temperaturze, odczuwalnej temperaturze oraz stanie pogody. Oprócz tego z wykresu odczytasz szczegółowe informacje o opadach, prędkości i kierunku wiatru, a także ciśnieniu.

Dane do aplikacji dostarcza Weather.com. Mamy 130 tysięcy lokalizacji w Polsce i na świecie.
Ogromnym udogodnieniem dla użytkowników jest najnowsza sekcja, w której informujemy ich o poziomie zanieczyszczenia powietrza w Polsce. Informacja o smogu w Polsce jest dziś jedną z najczęściej wyszukiwanych w Internecie. Od teraz użytkownicy nie muszą korzystać z kilku aplikacji agregujących te informacje z wszystkich źródeł. Aplikacja Onet Pogoda informuje o poziomie smogu i zanieczyszczeniu powietrza w ponad 2000 miejscach w Polsce i na świecie. Każdy, kto chce wiedzieć, jaki jest stan powietrza blisko jego miejsca zamieszkania, powinien pobrać aplikację pogodową Onetu!

Godzinowa i długoterminowa prognoza pogody zawiera informacje o:

– Temperaturze i temperaturze odczuwalnej
– Opadach deszczu/śniegu/gradu
– Zachmurzeniu
– Prędkości i kierunku wiatru
– Wilgotności
– Ciśnieniu

Dane pogodowe pochodzą od Weather.com. Dane dotycząc smogu i poziomu zanieczyszczenia powietrza dostarcza partner Onetu – firma Airly.

Nie czekaj, bądź na bieżąco i ściągnij aplikację Pogoda Onet!

Show More

Info Update

Pogoda 1.2.3.78 Update 2020-07-17 Nowy dostawca danych pogodowych - Weather.com, zwiększona liczba lokalizacji oraz czujników Airly.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: