Home Apps Medical RxMediaPharma
RxMediaPharma icon

RxMediaPharma

  • RxMediaPharma poster RxMediaPharma screenshot 1 RxMediaPharma screenshot 2 RxMediaPharma screenshot 3 RxMediaPharma screenshot 4 RxMediaPharma screenshot 5 RxMediaPharma screenshot 6 RxMediaPharma screenshot 7 RxMediaPharma screenshot 8 RxMediaPharma screenshot 9

The description of RxMediaPharma

RxMediaPharma® Mobile Sürüm 1.70, online hizmet sunan interaktif bir ilaç bilgi kaynağıdır. Kullanıcılarına okunması kolay, kullanıcı dostu ara yüzü aracılığıyla güvenilir bilgi sağlar. Bu uygulamadan sadece lisanslı RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı kullanıcıları lisans hakkı süresince yararlanabilirler. Diğer kullanıcılar için süre kısıtlı kullanım 7 gün ile sınırlıdır.

RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı hekim, eczacı ve sağlık sektöründe çalışan diğer sağlık profesyonellerine tedavide güncel olarak kullanılmakta olan ilaçlar ve bunları içeren farmasötik müstahzarlar (preparatlar) hakkında bilgi sağlamak üzere tasarlanmış bilgisayar ortamında çalışan geniş kapsamlı bir ilaç bilgi kaynağıdır. Tasarımında büyük bölümü sağlık alanında verilen eğitimin sorun ve eksikliklerinden kaynaklanan ülkemize özgü koşul ve gereksinimler göz önüne alınmıştır. Bu bakımdan, RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı tıp, eczacılık, diş hekimliği ve hemşirelik gibi sağlık alanında hizmet vermek üzere eğitim gören öğrencilerin ilaçlar hakkında teorik ve uygulamaya yönelik bilgi alabilecekleri bir kaynak olma özelliğine de sahiptir.

RxMediaPharma® aşağıdaki modülleri içermektedir:
Müstahzarlar
Etkin Maddeler
Endikasyonlar
Firmalar
Sözlük
Laboratuvar Verileri
Farmakolojik Grup Yapısı
ATC Sınıflandırma Sistemi
Sorgulama
e-Kitaplar
ICD-10
Sağlık Uygulama Tebliği (SUT)
Yeni Müstahzarlar
Gelecek Fiyatlar

Türkiye’de 20.000’den fazla serbest eczane, aile sağlığı merkezleri, muayenehaneler ve hastanelerin yanı sıra Sağlık Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), ilaç firmaları ve akademik kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

Bu üstün nitelikleri ile RxMediaPharma®, tüm sağlık profesyonellerinin doğru ve hızlı kararlar almalarında önemli bir yardımcıdır.

——————————————-

RxMediaPharma® Mobile is an online interactive drug information resource. It provides easy-to-read, in-depth, authoritative information for consumers via its robust, user-friendly, interactive software.

Used by many hospitals and over 20,000 retail pharmacies and medical clinics in Turkey as well as government and Social Security Institution (SGK), pharmaceutical manufacturers and academic institutions, RxMediaPharma® helps healthcare professionals.

Show More

Info Update

RxMediaPharma 2.17 Update 2020-12-28 -Renkli reçeteler için müstahzar adı zemin rengi uygun şekilde renklendirildi.-Akademik lisansa sahip kullanıcıların karşılaştığı boş beyaz ekran hatası giderildi.-Etkin madde tanim alani kapali yapildi-Mustahzar detaydaki etkin maddelerin gruplu gösterilmesi sağlandı.-Büyük tabloların sığmaması durumunda ekranın kaydırılması sağlandı.-İmalatçı indirim oranı mustahzar detay tablosuna eklendi.-Sanohaler Kullanımı için çalışmayan video bağlantısı düzeltildi.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: