Home Apps Parenting Sesli Masal Dinle – Tekerlemeler
Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler icon

Sesli Masal Dinle – Tekerlemeler

  • Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler poster Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 1 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 2 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 3 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 4 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 5 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 6 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 7 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 8 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 9 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 10 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 11 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 12 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 13 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 14 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 15 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 16 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 17 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 18 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 19 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 20 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 21 Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler screenshot 22

The description of Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler App

Sesli Masallar özellikle çocuklar için geliştirilmiş eğitici masallar içerir. Sesli Çocuk Masalları uygulamamız internetsiz olarak çalışır. Uygulama kurulumdan sonra internete gerek duymaz.

Ayrıca Uygulamamızın için içinde çok sayıda tekerleme vardır. Bu tekerlemeler sayesinde çocuğunuz dil gelişimini de olumlu şekilde geliştirmiş olacaksınız.

**********************
Masal Listemiz
**********************
◉ Kırmızı Başlıkı Kız
◉ Kül Kedisi
◉ Kurbağa Prens
◉ Pinokyo
◉ Hansel ve Gretel
◉ Bremen Mızıkacıları
◉ Yoksul Oduncu
◉ Keloğlan
◉ Çirkin Ördek Yavrusu
◉ Karlar Kraliçesi
◉ Peter Pan
◉ Zencefilli Kurabiye
◉ Çizmeli Kedi
◉ Aslan ile Fare
◉ Alaaddin’in Sihirli Lambası
◉ Heidi
◉ Parmak Kız
◉ Tilki ile Leylek
◉ Kibrit Kız

“Masal dinlememiş çocuklar büyüdüklerinde kedi resmini bile cetvelle çizerler.”

Masalların çocuklarımız üzerindeki olumlu etkilerini bir araya toplayarak, belki de gelecekte unutulmaya yüz tutacak masalların önümüzdeki nesillere de ışık tutabilmesi için bir nebze de olsa etkimiz olsun istedik…

Masallar çocuğunuzun iyi bir dinleyici olmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat problemi olan çocuklar masallarla, daha iyi bir dinleyici olabilirler.

Masal dinleterek çocuğunuzun kelime dağarcığına birçok kelime ekleyebilirsiniz.

Show More

Info Update

Sesli Masal Dinle - Tekerlemeler App 2.5 Update 2021-02-19 Hatalar Giderildi.Performans İyileştirmesi Sağlandı
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: