Home Games Educational TRT Rafadan Tayfa Tornet
TRT Rafadan Tayfa Tornet icon

TRT Rafadan Tayfa Tornet

  • TRT Rafadan Tayfa Tornet poster TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 1 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 2 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 3 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 4 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 5 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 6 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 7 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 8 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 9 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 10 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 11 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 12 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 13 TRT Rafadan Tayfa Tornet screenshot 14

The description of TRT Rafadan Tayfa Tornet

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi RAFADAN TAYFA TORNET artık parmaklarınızın ucunda.

Akın torneti ile İstanbul sokaklarında heyecanlı bir maceraya atılır. Bu macerasında Hayri, Basri Amca ve Sevim ona eşilik eder. Tornet kullanmak her çocuğun hayali, Akın bu oyuncağı hem eğlenmek hem de arkadaşlarına yardım etmek için kullanır. Amacımız insanları gidecekleri yerlere tornetle bırakmaktır. Ancak tornetin de gidebileceği bir mesafe vardır, bunu dikkatlice kullanmak ve engellere çarpmadan Akın’ın arkadaşlarına yardım etmeye var mısın!

6 YAŞ ve ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN

-EĞİTİCİ oyunlar
-YARDIMLAŞMA sevgisi aşılama ve özendirme
-SINIF ÖĞRETMENLERİ VE ÇOCUK PSİKOLOGLARI gözetiminde geliştirildi
-EL ve GÖZ kordinasyonunu artırıcı oyun senaryosu
-ODAKLANMA ve BİLİŞSEL kabiliyetleri iyileştirici oyun modeli
-KOLAY OYNANABİLİR ve çocuklara uygun olarak tasarlanmış ekranlar
– REKLAMSIZ ve çocuklar için GÜVENLİ içerik  
Rafadan Tayfa; 6 yaş ve üzeri çocuklar için yardımlaşmayı sevdirici ve özendirici unsurlar üzerine kurulmuş ve çocuk psikologları gözetiminde geliştirilmiş eğlenceli bir oyundur.

KAZANIMLAR:
-Odaklanma
-Dikkati sürdürme
-El-göz koordinasyonu 
-Neden-Sonuç ilişkisi kurma
-Yardımlaşma 
 
AİLELER İÇİN
Rafadan Tayfa çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır; bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Rafadan Tayfa’dan  azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

GİZLİLİK POLİTIKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.

Show More

Info Update

TRT Rafadan Tayfa Tornet 1.4 Update 2020-06-20 Bazı sorunlar giderildi.
Download https://apkpure.com/trt-rafadan-tayfa-tornet/com.trtcocuk.rafadantayfa/download?from=details
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: