Home Apps Parenting Twigsee školka v kapse

Twigsee školka v kapse

Jako rodič jistě znáte bezradnost, kdy na otázku „Co jste dnes ve školce dělali?“ dítě pokaždé odpovídá „Nic.“ / „Nevím.“ / „Hráli jsme si s podlahou…“. A proto je tu Twigsee.

Naše aplikace spojuje rodiče, učitele i vedení předškolních institucí do jedné platformy. Rodiče jsou informováni o denních aktivitách, vidí fotografie z průběhu dne, získávají všechny důležité organizační informace na jednom místě.

Učitelům Twigsee ušetří čas a instituci peníze díky převedení rutinních kroků online. Školka má k dispozici všechny reporty a informace na jednom místě.

OMLUVENKY / DOCHÁZKA
Probdíte noc s dítětem v horečkách, proto na ranní volání do školky či složité odesílání omluvenky přes počítač nemáte ani pomyšlení. V Twigsee vše vyřídíte na pár kliků, učitelé mají přímo v aplikaci okamžitý přehled o všech absencích i docházkách a mohou lépe plánovat své kapacity.

KOMUNIKACE S RODIČI
Pokud Vám děti tvrdí, že obědvali počtvrté v řadě řízek, nezoufejte. Jídelníčky, studijní plány, domácí příprava, fotky, zážitky, pokroky, informace o denních radostech i starostech, které Vaše děti potkaly. V Twigsee se vše dozvíte na jednom místě. Fotky od učitelů, které Vám řeknou více než tisíc slov. A to na jeden klik jednomu či více rodičům nebo dokonce celé třídě. Nastává tak konec nepřehledným nástěnkám, sms či mailům a chaotickým společným fotogaleriím. Rychlou zpětnou vazbu a komunikační kanál máte rovnou v kapse, v telefonu či tabletu.

ZÁPIS DO ŠKOLKY
Žijeme v 21.století, kdy je již vše podstatné digitalizované a online. A nebo ne? Nástup do školky standardně obnáší desítky listů vyplněných formulářů a dokumentů, souhlasů a poučení. To vše je s Twigsee minulostí, krátký online formulář a za 3 min je všechna administrativa vyřízena, v souladu s platnou legislativou.

VÝKAZNICTVÍ
70% práce vedení školky zabírá administrativa, výkaznictví, papírování. Tabulka pro tabulku, nepřehledné šanony a chybovost. S Twigsee můžete zahodit stohy listů a vyčistit stůl. Všechno přehledně v jednom systému, automaticky generovaná dokumentace, exporty, filtrace. Věnujte čas tomu nejcennějšímu, našim dětem, papírování nechte na nás.

GDPR a OCHRANA ÚDAJŮ
Aplikace Twigsee je plně v souladu se zásadami GDPR a dbá na vysokou bezpečnost dat.

0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: