Home Apps Parenting Twigsee školka v kapse
Twigsee icon

Twigsee školka v kapse

  • Twigsee poster Twigsee screenshot 1 Twigsee screenshot 2 Twigsee screenshot 3 Twigsee screenshot 4 Twigsee screenshot 5 Twigsee screenshot 6 Twigsee screenshot 7 Twigsee screenshot 8 Twigsee screenshot 9 Twigsee screenshot 10 Twigsee screenshot 11 Twigsee screenshot 12 Twigsee screenshot 13 Twigsee screenshot 14 Twigsee screenshot 15 Twigsee screenshot 16 Twigsee screenshot 17

The description of Twigsee App

Jako rodič jistě znáte bezradnost, kdy na otázku „Co jste dnes ve školce dělali?“ dítě pokaždé odpovídá „Nic.“ / „Nevím.“ / „Hráli jsme si s podlahou…“. A proto je tu Twigsee.

Naše aplikace spojuje rodiče, učitele i vedení předškolních institucí do jedné platformy. Rodiče jsou informováni o denních aktivitách, vidí fotografie z průběhu dne, získávají všechny důležité organizační informace na jednom místě.

Učitelům Twigsee ušetří čas a instituci peníze díky převedení rutinních kroků online. Školka má k dispozici všechny reporty a informace na jednom místě.

OMLUVENKY / DOCHÁZKA
Probdíte noc s dítětem v horečkách, proto na ranní volání do školky či složité odesílání omluvenky přes počítač nemáte ani pomyšlení. V Twigsee vše vyřídíte na pár kliků, učitelé mají přímo v aplikaci okamžitý přehled o všech absencích i docházkách a mohou lépe plánovat své kapacity.

KOMUNIKACE S RODIČI
Pokud Vám děti tvrdí, že obědvali počtvrté v řadě řízek, nezoufejte. Jídelníčky, studijní plány, domácí příprava, fotky, zážitky, pokroky, informace o denních radostech i starostech, které Vaše děti potkaly. V Twigsee se vše dozvíte na jednom místě. Fotky od učitelů, které Vám řeknou více než tisíc slov. A to na jeden klik jednomu či více rodičům nebo dokonce celé třídě. Nastává tak konec nepřehledným nástěnkám, sms či mailům a chaotickým společným fotogaleriím. Rychlou zpětnou vazbu a komunikační kanál máte rovnou v kapse, v telefonu či tabletu.

ZÁPIS DO ŠKOLKY
Žijeme v 21.století, kdy je již vše podstatné digitalizované a online. A nebo ne? Nástup do školky standardně obnáší desítky listů vyplněných formulářů a dokumentů, souhlasů a poučení. To vše je s Twigsee minulostí, krátký online formulář a za 3 min je všechna administrativa vyřízena, v souladu s platnou legislativou.

VÝKAZNICTVÍ
70% práce vedení školky zabírá administrativa, výkaznictví, papírování. Tabulka pro tabulku, nepřehledné šanony a chybovost. S Twigsee můžete zahodit stohy listů a vyčistit stůl. Všechno přehledně v jednom systému, automaticky generovaná dokumentace, exporty, filtrace. Věnujte čas tomu nejcennějšímu, našim dětem, papírování nechte na nás.

GDPR a OCHRANA ÚDAJŮ
Aplikace Twigsee je plně v souladu se zásadami GDPR a dbá na vysokou bezpečnost dat.

Show More

Info Update

Twigsee App 1.5.5 Update 2021-02-08 V této verzi bylo opraveno několik drobných chyb, zejména vkládání fotek u telefonu Pixel 3a.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: