Vayy icon

Vayy

  • Vayy poster Vayy screenshot 1 Vayy screenshot 2 Vayy screenshot 3

The description of Vayy

Bildiğiniz tüm bilgi yarışması oyunlarını unutun! Size bambaşka bir konsepte sahip yeni bir oyun sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Peki ama bu oyunun diğerlerinden farkı nedir? diye merak ediyor olabilirsiniz.
Hemen söyleyelim: Cevapladığınız her doğru soru, size coin olarak geri dönecektir. 😉
Bu sıradışı oyuna adım attığınızda sizi “seviye oyunu, rekabet modu, büyük ödüllü oyun” olmak üzere 3 oyun modundan oluşan bir ana menü karşılayacaktır.
Başlangıç olarak oynayacağınız seviye oyununda ise önünüze birçok kategori çıkacaktır. Tabii ki bu kategoriler de kendi içinde seviyelere ayrılmaktadır.
İşte bu seviyelerde verdiğiniz Her bir doğru cevap, size coin kazandıracaktır. Kısaca ne kadar doğru, o kadar coin demektir. Seviye oyununu başarıyla geçerseniz daha zorlu bir aşama sizi beklemektedir. Oyunun en can alıcı kısmı olan rekabet oyununda herkes coinlerini ortaya koyacak ve kıran kırana bir mücadele başlayacaktır. Eğer rekabet oyununun galibi olmayı başarırsanız, tüm coinlerin de sahibi siz olacaksınız.
Seviye oyununda topladığınız coinleri başkasına kaptırmak istemiyorsanız rekabet oyununda rakiplerinizi alt etmelisiniz. 😁😁 “Ben kendime güveniyorum, rekabet oyununu geçmek benim için çocuk oyuncağı!” diyorsanız büyük ödüllü yarışma için sabırsızlanıyorsunuzdur.
Her şeyden önce bu yarışmanın 5 seviyeden meydana geldiğini bilmelisiniz. Ancak bu seviyeler sizin için çok kritiktir çünkü eğer yanlış cevap verirseniz 24 saat boyunca büyük ödüllü yarışmaya katılamayacaksınız! 😲
Ama durun durun, hemen üzülmeyin! Neyse ki bunun kolayı var. “24 saat benim için geçmek bilmez.” diyorsanız uygulama içi satın alım ile bu engeli aşabilir, büyük ödüllü yarışmaya tekrar girebilirsiniz. Tüm bilgi yarışmalarından farklı bir konsepte sahip olduğumuzu söylemiştik ya hani, şimdi bize hak veriyorsunuz değil mi? 😏 Cevabınız ‘evet!’ ise daha fazla beklemenize gerek yok! Hemen uygulamayı indirerek bu sürükleyici serüvende yerinizi alabilirsiniz.
Fakat anlattıklarımızı aklınızda bulundurun zira kazandığınız coinleri kaybetmemek için çok dikkatli olmanız gerekecek. Tamam, oyunda adrenalin seviyeniz biraz yükselebilir ancak coinleri elinizde tutmayı başarır ve büyük ödüllü yarışmada da iyi bir performans sergileyerek o büyük ödülü kazanırsanız, “zordu ama değdi” diyeceksiniz.
Büyük ödül demişken, o büyük ödülün ne olduğunu da merak ediyorsunuzdur! Söylemeyiz, sürpriz! 🤐
Bunu öğrenmek sizin yeteneğinize ve coinleri ne kadar istediğinize bağlı. Ama burada size bir ipucu vermiş olduk. Demek ki çil çil bu coinlerden başka, size vereceğimiz büyük bir ödül daha var! ☺ ☺
Lakin dediğimiz gibi o muazzam ödülü öğrenmenizin tek yolu, tüm aşamaları başarıyla geçip zirveye ulaşmaktır. Bilgi yarışması oyunumuzun kilit noktası da zaten o büyük ödüldür. Fakat onu açıklamak -deyim yerindeyse- spoiler vermek istemeyiz. 😶
Çünkü işin tuzu biberi buradadır. Sizi en az coinler kadar sevindirecek bir ödül olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Siz de bol bol coin kazanmak istiyorsanız hemen şimdi oyuna başlayabilir, birer birer level atlayarak büyük ödüle adım adım yaklaşabilirsiniz.
Büyük ödüllü yarışmada vereceğiniz yanlış cevabın, sizi oyundan 24 saat men edeceğini unutmamalısınız. Tam sona yaklaşmışken tek bir yanlış cevap yüzünden koskoca 24 saat beklemek istemiyorsanız uygulama içi satın alım ile maceranıza kaldığınız yerden devam edebilir, kazandığınız coinleri elinizde tutabilirsiniz.
Rekabet oyununda herkes eteğindeki coinleri ortaya döktüğü zaman, tüm coinleri alan kişi siz olmak istiyorsanız, rakiplerinize karşı her an tetikte olmalısınız. Çünkü siz gerçekten o coinleri hak ediyorsunuz! O halde sizi daha fazla meraklandırmayalım ve derhal sizi heyecan dolu bu oyuna alalım.
Bu anlattıklarımız sakın gözünüzü korkutmasın. Aslında yapacağınız tek şey soruları doğru cevaplamaktan ibarettir. Coinleri ve büyük ödülü kazanmak hiç de zor değildir.
Yani soruları bil, coinleri kap! diye özetleyebiliriz. 😄
Haydi öyleyse, şimdi yarışma vakti! 😃
Show More

Info Update

Vayy 1.9 Update 2020-05-22 Eksiklikler giderildi.
0.0
0 total
5
4
3
2
1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rating review: